ČO ROBÍME

Sme full-service komunikačná agentúra, schopná zastrešiť akýkoľvek typ zadania – od návrhu stratégie a kreatívnej idei, cez komplexné PR služby vrátane online a social media, až po event management, grafický dizajn a nákup médií.  

Sme silní v strategickom poradenstve a okrem iného sa špecializujeme na komunikáciu projektov v oblasti corporate social responsibility (CSR) a firemnej filantropie.

V prvom kroku urobíme analýzu vašej súčasnej situácie z pohľadu reputácie a PR. Nastavíme vám celý rad odporúčaní, ktoré sa budú týkať nielen toho, ako by ste mali komunikovať, ale aj toho, ako by ste mohli robiť to, čo robíte. Pretože dnes sú zákazníci stále viac a viac zvedaví na to, čo za ich značkami stojí, ako sa firmy správajú, čomu reálne veria. Presvedčíme vás, že byť autentickí v komunikácii stojí za to. Naše služby prinášajú klientom výsledky – a to tak reputačné, ako aj obchodné. Veríme, že PR môže byť v komunikácii lídrom. Nič totiž nedokáže ovplyvniť myslenie a správanie ľudí tak, ako premyslená komunikácia a strategické PR.

[col size=6]

Corporate Communications

Business-to-Business PR (B2B)

Business-to-Consumer PR (B2C)

Strategy Consultancy Services

Corporate Social Responsibility (CSR)

Online & Social Media

[/col] [col size=6]

Media & Communication Training

Communication Projects Management

Business-to-Government PR (B2G)

Public Affairs

Crisis Communication

Event Management

Media Buying

[/col]