Kto sme

Kto sme

Sme full-service PR agentúra zastrešujúca komplexné komunikačné služby – od návrhu stratégie a kreatívnych riešení, cez skvelé media relations online a sociálne siete, až po event management, nákup médií, či grafický dizajn a branding.

Pre každú firmu, inštitúciu alebo neziskovku sme dobrí priatelia v zlých časoch – aspoň to o nás tvrdia klienti, ktorým sme pomohli v krízovej komunikácii.

Sme dosť veľkí na to, aby sme renomovaným firmám poskytovali kvalitné služby, ale zároveň dostatočne butikoví, aby u nás každý klient dostal natoľko individuálny a nepretržitý servis, aký potrebuje.

Veľmi nám záleží na dodržiavaní etických
pravidiel a radi robíme autentickú
komunikáciu pre zodpovedné firmy.

Aj preto sa orientujeme na Corporate Social Responsibility (CSR) – a to tak pri práci pre našich klientov, ako aj v rámci filantropických a charitatívnych aktivít samotnej agentúry. Cielene sme vyčlenili veľkú časť našich kapacít a zdrojov pre neziskové organizácie, ktorým naše pro-bono služby prinášajú zásadnú podporu.

Napíšte nám

Ocenenia

Prokop 2015

Víťaz v katégorii Corporate Communications

EMEA SABRE Awards 2016

Shortlisty v kategóriách Gold Sabre Awards – Geographic Categories, Employer Branding, Issues Management

Prokop 2016

Shortlist v kategóriách Business to business PR, Best Media Placement, Spoločenská zodpovednosť, filantropia a PR pre neziskové organizácie

Prokop 2016

Víťaz v kategórii Best Media Placement

EMEA SABRE Awards 2017

Shortlisty v kategóriách Gold Sabre Awards – Geographic Categories, Fashion and Beauty

EMEA SABRE Awards 2018

Shortlisty v kategóriách Gold Sabre Awards – Employer Branding a Geographic Categories