ALO: Diamanty pre všetkých

ALO diamonds je naším klientom od roku 2015. Počas našej spolupráce sa významne zvýšila spontánna znalosť firmy, ochota médií stretávať sa s jej predstaviteľmi, ako aj obľúbenosť tohto diamantového brandu medzi osobnosťami spoločenského a kultúrneho života.

Počas našej spolupráce sme dosiahli celkovo viac ako 1 000 neplatených výstupov v médiách s hodnotou prevyšujúcou 2 milióny EUR.

Vďaka cielenej a kontinuálnej komunikácií sa celkovo posunulo vnímanie a pozícia značky na slovenskom trhu, čo sa zrkadlí aj v samotnej publicite ateliéru, kde zastáva ALO diamonds spomedzi konkurencie jednoznačne prvenstvo. Spoločnosť sa tiež stala lídrom V v oblasti komunikácie investičných príležitostí diamantov. Rovnako sme stáli pri zrode spojenia ALO diamonds s tvárou Majsterky sveta v tenise Dominiky Cibulkovej.

Počas našej spolupráce sme dosiahli celkovo viac ako 1 000 neplatených výstupov v médiách s hodnotou prevyšujúcou 2 milióny EUR. Kampaňou sme oslovili širokú verejnosť ako aj špecifické skupiny potenciálnych investorov alebo mladých fashion trendsetterov, čo sa odrazilo priamo na návštevností butikov značky.